Kolorowy start!

Witam! 你好! Hello!

Dzień dobry wszystkim! 😊 To mnie przypadł ten zaszczyt napisania pierwszego bloga na naszym małym skromnym Pastelowym Życiu! Za co Was przepraszam, bo wielkim wieszczem i poetą to nie jestem. Jednakże chciałbym, w tym krótkim wpisie poinformować Was moi drodzy, czym właściwie będzie, ta nasza strona i co takiego na niej znajdziecie. No to jedziemy!
Pastelowe Życie – ma być blogiem promującym barwne, zabawne, radosne podejście do życia, więc będą tutaj regularnie w każdy czwartek pojawiać się wpisy przedstawiający nasz światopogląd. Docelowo będziemy chcieli spotykać się z różnymi grupami ludzi, którzy mogą pochwalić się swoimi pasjami oraz na wszelkie możliwe sposoby promować dziecięcą radość (nie, nie jest to kampania Wedla i nie otrzymaliśmy żadnych pieniędzy za to, niestety ;-P), aby jak najwięcej z życia mieć. Jeżeli zatem uważasz, że Twoje życie jest szare, bure i bez barw, zajrzyj do nas! Bo mając pastelowe życie, zawsze coś się dzieje, zawsze jest o czym pisać! Pamiętajcie naszym celem jest promowanie radości w życiu codziennym, ponieważ świat staje się wtedy piękny!
To wszystko na tę chwilę, dzisiaj jest czwartek, piękny dzionek minął, ale jeszcze sporo mamy do zrobienia, ponieważ (Uwaga! Spojler!) trzeba przygotować się na Pyrkon, o którym więcej napiszemy w następnym tygodniu.

Pozdrawiam
Gadzina ze Szczecina

Spodobał Ci się blog? Udostępnij go innym! :-)